Synouvelle

V nákupnom košíku nie je žiaden tovar.

O nás

Naša spoločnosť sa venuje distribúcii prémiovej pleťovej kozmetiky pochádzajúcej z laboratória v rodisku geniálneho skladateľa Wolfganga Amadea Mozarta.

Sme výhradným zástupcom Synouvelle Cosmetics produktov pre Slovenskú a Českú republiku.  Zastupujeme mladú, dynamickú a úspešnú spoločnosť zo Salzburgu, ktorá vsadila na kvalitu a prirodzenú podporu krásy dôležitú pre každého bez ohľadu na vek.

V Mozartovom meste zrealizovala ambiciózne ciele: vývoj kvalitných kozmetických produktov na najvyššej úrovni s optimálnou koncentráciou účinných látok. Spojila tak kozmetiku a lekársky výskum, odbor COSMECEUTICAL* a  našla riešenia na problémy s pleťou a na rast rias a obočia.

COSMECEUTICAL*

Názov vznikol z anglických pojmov “Cosmetics“ (kozmetika) a „Pharmaceutical“ (lekársky výskum).
Cosmeceuticals obsahujú vyšší podiel koncentrovaných účinných látok ako klasické ošetrovacie pleťové prípravky.

Vďaka využitiu kombinácie najpokročilejších technológií medicíny sú všetky výrobky veľmi účinné, bez parfumácie,  bez parabénov a farbív.
Táto výnimočná kozmetika nebola vyvinutá zo dňa na deň. Na základe rozsiahleho výskumu a štúdií, boli Synouvelle produkty  vyvinuté odborníkmi z lekárskeho prostredia, ktorí pracovali na dokonalosti vzorca pre ich najlepšie zloženie.
Všetky produkty Synouvelle sú klinicky testované, všetky účinné látky sú získavané biotechnologicky a nemajú živočíšny pôvod.